Oferty pracyKONTROLER JAKOŚCI (CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH)
KONTROLER JAKOŚCI (CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH) ImpactJob Weißenburg (Niemcy)
KONTROLER JAKOŚCI (CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH) ImpactJob Weißenburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2019, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy:

KONTROLER JAKOŚCI (CZĘŚCI Z TWORZYW SZTUCZNYCH)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola jakości i pakowanie towarów wykonanych z tworzyw sztucznych
  • Montaż małych elementów wykonanych z tworzyw sztucznych

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Sprawność manualna oraz dobry wzrok (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy kontroli jakości
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (w tym na zmianę nocną)
  • Dyspozycyjność do pracy w soboty i/lub niedziele
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,79 euro brutto/ godzina + 10 euro netto diety/każdy przepracowany dzień ; STAWKA GODZINOWA WZRASTA po 6 tyg. do 10,48 euro brutto/ godzina + 10 euro netto diety/każdy przepracowany dzień, po 3 mies. do 11,26 euro brutto/ godzina + 7,50 euro netto diety/każdy przepracowany dzień, po 6 mies. do 11,30 euro brutto/ godzina + 7,50 euro netto diety/każdy przepracowany dzień + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 15 maja 2019)
inne

oferty pracodawcy

Niemcy (Niemcy)
Opublikowano dzisiaj
Kiel, Stuttgart, Heidelberg, Hamburg, Brema, Gersthofen (Niemcy)
Neufahrn (Niemcy)