Oferty pracyPiekarz Belgia
Piekarz Belgia Flandria Zachodnia (Belgia)
Piekarz Belgia Flandria Zachodnia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2019, do końca 1 dzień

European Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla belgijskiego pracodawcy Piekarza do pracy na terenie Belgii.

Miejsce pracy: Belgia, Flandria Zachodnia

Opis stanowiska pracy:

- Przygotowywanie składników (mąka, dodatki drożdżowe) dozowanie do przygotowania ciasta chlebowego lub ciasta cukierniczego

- Mieszanie, ugniatanie i rozwijanie ciasta

- Sprzątanie miejsca pracy, - blatu, narzędzi, utrzymanie czystości w miejscu pracy

- Dzielenie, zwijanie i rozwijanie ciasta na kawałki

- Sprawdzanie fermentacji

- Praca na zmianach nocnych i w weekendy

Wymagania:

- Doświadczenie w zawodzie min.3 lata

- Znajomość j.angielskiego

- Praca samodzielna

- Dokładność w wykonywanych obowiązkach

- Ukończenie Szkoły w zawodzie piekarza

 Oferty pracy:

- Belgijską umowę o pracę

- Wypłaty tygodniowe

- 10,01 euro netto/1h

- 38 h pracy tygodniowo (praca na zmianach nocnych i w weekendy)

- Zakwaterowanie – 95 euro tygodniowo

- Polskojęzyczna opieka administracyjna zapewniona przez klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy.

(Data aktualizacji: środa, 15 maja 2019)