Oferty pracyOstatnie miejsca przy montowaniu regałów w Magazynie w Niemczech
Ostatnie miejsca przy montowaniu regałów w Magazynie w Niemczech Mönchengladbach (Niemcy)
Ostatnie miejsca przy montowaniu regałów w Magazynie w Niemczech Mönchengladbach (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 15 maja 2019, do końca 1 dzień

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

 Monter regałów w Niemczech

Miejsce pracy: Mönchengladbach, Niemcy (okolice Düsseldorfu)

Numer referencyjny: MON-000-2019 - PL

Data rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11 EUR/h brutto

Opis stanowiska:

    •   składanie konstrukcji metalowych o wadze 15 kg,

    •   dostarczanie elementów metalowych ręcznymi wózkami widłowymi,

    •   utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagamy:

   •   sprawności fizycznej,

  • pozytywnego nastawienia do świata i ludzi,

   •   aktualnego zaświadczenia o niekaralności,
   •   własny samochód będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

   •    legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

•    ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,

   •    opiekę polskiego koordynatora,

  • możliwości rozwoju i przedłużenia współpracy na innych naszych projektach,
  • zakwaterowanie oraz meldunek w Niemczech,
  • pomoc w transporcie z miejsca zamieszkania do miejsca pracy.

Nie musisz mieć doświadczenia, jedynie chęci, wszystkiego Cię nauczymy !

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
z dopiskiem:

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) oświadczam,
że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę
HR Xperience Poland sp. z o.o.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

(Data aktualizacji: środa, 15 maja 2019)