Oferty pracyInwentaryzacje na terenie Niemiec - praca od zaraz!
Inwentaryzacje na terenie Niemiec - praca od zaraz! Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Głogów, Legnica, Gorzów (dolnośląskie)
Inwentaryzacje na terenie Niemiec - praca od zaraz! Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Głogów, Legnica, Gorzów (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 16 maja 2019, do końca 6 dni

Spółka Invent działa na międzynarodowym rynku od ponad 10 lat, oferując pracę przy inwentaryzacjach. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na terenie Niemiec na stanowiskach:

  • pracownik inwentaryzacji z prawem jazdy kat. B,
  • pracownik inwentaryzacji ze znaj. języka niemieckiego.

Praca bez wymaganego doświadczenia, od zaraz!

Oferujemy:

  • pewną i legalną pracę,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od pełnionej funkcji),
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
  • zapewnione zakwaterowanie na terenie Niemiec,
  • transport z Katowic, Wrocławia i Legnicy.

Dodatkowo, za polecenie osoby do pracy możesz otrzymać 200 zł brutto!

Obowiązki:

  • liczenie (skanowanie) towaru w markecie,
  • funkcja kierowcy – prowadzenie busa 9 osobowego,
  • funkcja tłumacza – w razie potrzeby wsparcie językowe koordynatorów.

Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty!
Skontaktuj się z nami przez:
stronę rekrutacja.invent.ag
(wyślij zgłoszenie na konkretny projekt, napisz na LiveChat lub zamów połączenie na CallPage),
numer telefonu 600 020 329, 71 750 77 00.
Czekamy na Ciebie!

(Data aktualizacji: czwartek, 16 maja 2019)