Oferty pracyMalarz -Tynkarz (Pracownik Tymczasowy)
Malarz -Tynkarz (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Łódź, Toru (mazowieckie)
Malarz -Tynkarz (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Łódź, Toru (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 27 maja 2019, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania :

  • Praca przy budowie luksusowego 4**** hotelu w Monetiers Les Bains,
  • Szlifowanie ręczne ścian – przygotowanie do malowania,
  • Malowanie wałkami i pistoletem,
  • Maszynowe nakładanie tynku,
  • Poprawki – retusze,
  • Wykańczanie czarną farbą.

Oczekiwany profil :

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku MALRZ – TYNKARZ,
  • Własne auto: dojazd : dom – praca – dom ( kwaterunek kilka kilometrów od budowy, zwracamy koszty przejazdu do pracy),
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego,
  • Mile widziany zgrany zespół z autem.

Pracując z nami gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • Stawkę godzinową: 10,50 € brutto / godzina,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • Bezpłatne zakwaterowanie,
  • Bezpłatny przejazd do Francji na kontrakt oraz powrót z kontraktu.
  • Możliwość nadgodzin,
  • Pracę w regionie Alpy Wysokie, blisko Grenoble.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

(Data aktualizacji: poniedziałek, 27 maja 2019)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano wczoraj