Oferty pracyElektryk (Pracownik Tymczasowy)
Elektryk (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja (Francja)
Elektryk (Pracownik Tymczasowy) EcoJob Sp.z.o.o. Francja (Francja) Aplikuj Opublikowano 28 maja 2019, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

STANOWISKO :           ELEKTRYK

Miejsce pracy:              Praca w centrum Bordeaux  - budowa szpitala - rozpoczęcie pracy od zaraz

Kontrakt przewidziany do kwietnia 2019r

  • Główne zadania :

  • przygotowanie koryt kablowych ,
  • montaż tras kablowych,
  • montaż puszek rozdzielczych,
  • praca z rysunkiem ,
  • samodzielne wykonywanie powierzonych zadań .

  • Oczekiwany profil :

  • wymagany dyplom kierunkowy,
  • doświadczenie na stanowisku elektryka,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile wdziane prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka francuskiego.

  • Oferujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • stawkę : 11,25 euro brutto za godzinę pracy
  • dodatek żywieniowy: 8,95 euro netto (za każdy, przepracowany dzień),
  • Ilość godzin pracy w tyg. : 35 G / 7 H dziennie.
  • Wynagrodzenie przy takim schemacie godzinowym: ok 9 000 zł netto
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy(wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pokrywamy koszty przejazdu z miejsca zakwaterowania na budowę,
  • pokrywamy i organizujemy przejazd: Polska – Francja oraz Francja  - Polska po zakończeniu kontraktu,
  • przewidywany czas kontraktu : do kwietnia 2019 r. i możliwość przedłużenia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez EcoJob spółka z.o.o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

(Data aktualizacji: wtorek, 28 maja 2019)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano wczoraj