Oferty pracyUstawiacz i programista CNC (2300 euro netto)
Ustawiacz i programista CNC (2300 euro netto) Niedernhall (Niemcy)
Ustawiacz i programista CNC (2300 euro netto) Niedernhall (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 5 czerwca 2019, do końca 1 dzień

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Ustawiacz i programista CNC (2300 euro netto)

Miejsce pracy: Niemcy – Niedernhall

Opis stanowiska pracy:
- programowanie i ustawianie maszyn CNC DMG Mori NLX 2500 ze sterowaniem Mitsubishi lub Celos
- wprowadzanie korekt w programie
- zmiana narzędzi i detali
- pomiar elementów
- praca z rysunkiem technicznym
- stawka: 14E brutto/H + 40 E netto diety dziennej

Wymagania:
- dobre podstawy języka niemieckiego /angielskiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

(Data aktualizacji: środa, 5 czerwca 2019)