Oferty pracyPracownik ochrony
Pracownik ochrony Warszawa (mazowieckie)
Pracownik ochrony Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2019, do końca 1 dzień

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

- orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny

- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- dyspozycyjność

- mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- ochrona osób i mienia

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika

- terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,

- możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28, lub  przesłanie dokumentów aplikacyjnych

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.   z siedzibą w Kielcach
ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji,
a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej
P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.  posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.   – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu
do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o.   (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

(Data aktualizacji: środa, 12 czerwca 2019)