Oferty pracyElektryk- Automatyk
Elektryk- Automatyk Kolbudy (pomorskie)
Elektryk- Automatyk Kolbudy (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2019, do końca 1 dzień

Wymagania:

- mile widziana znajomość branży wodno-kanalizacyjnej

- wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki, automatyki i mechaniki

- umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych

- mile widziana znajomość programu PC Schematic

- mile widziana znajomość programowania sterowników PLC

- mile widziana znajomość konfigurowania przemienników częstotliwości (falowników)

- prawo jazdy kat. B (czynne)

Obowiązki:

- programowanie sterowników PLC i modułów telemetrycznych

- tworzenie schematów elektrycznych

- przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

- przygotowywanie ofert dla klientów

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w młodym zespole.

(Data aktualizacji: środa, 12 czerwca 2019)