Oferty pracyMonter Serwisant Wind, Urządzeń Dźwigowych Niemcy
Monter Serwisant Wind, Urządzeń Dźwigowych Niemcy Aschaffenburg, Stuttgart, Freiburg (Niemcy)
Monter Serwisant Wind, Urządzeń Dźwigowych Niemcy Aschaffenburg, Stuttgart, Freiburg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 czerwca 2019, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Miasto:
Aschaffenburg

Zadania

montaż i uruchamianie wind, urządzeń dźwigowych
prace serwisowe i konserwacyjne
naprawa usterek
przeglądy techniczne
montaż kabin i drzwi szybowych
wymiana części eksploatacyjnych

Wymagania

min. 2 letnie doświadczenie jako monter i/ lub serwisant, konserwator wind
komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • długotrwała niemiecka umowa o pracę
  •  wynagrodzenie Minimum 11,59€ Brutto za godzinę + 50€ netto diety dziennej
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 350 Euro
  • możliwość wyrabiania nadgodzin dodatkowo płatnych

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku  na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Windy Niemcy"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

(Data aktualizacji: środa, 12 czerwca 2019)