Oferty pracyTechnik (produkcja parazytoidów) (VPP/06/19)
Technik (produkcja parazytoidów) (VPP/06/19) Weegree Charleroi (Belgia)
Technik (produkcja parazytoidów) (VPP/06/19) Weegree Charleroi (Belgia) Aplikuj Opublikowano 14 czerwca 2019, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Technik (produkcja parazytoidów)

 Opis stanowiska:

  • Praca w innowacyjej firmie biotechnologicznej.
  • Uczestnictwo w różnych etapach i podetapach produkcji parazytoidów.
  • Praca w środowisku laboratoryjnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: agronomia, biotechnologia, biologia lub równoważnego.
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego - mile widziana.
  • Dokładność, ostrożność i zręczność.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia solidnego doświadczenia w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenie techniczne zaraz po przyjeździe oraz przez cały okres trwania współpracy.
  • Spokojne środowisko pracy.
  • Opieka coacha.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53

(Data aktualizacji: piątek, 14 czerwca 2019)
inne

oferty pracodawcy

Cała Belgia (Belgia)
Opublikowano dzisiaj
Katowice (śląskie)