Oferty pracyMechanik samochodów osobowych i ciężarowych (ok. 2500 euro netto)
Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych (ok. 2500 euro netto) Monachium (Niemcy)
Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych (ok. 2500 euro netto) Monachium (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 23 czerwca 2019, do końca 1 dzień

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych (ok. 2500 euro netto)

Miejsca pracy: Niemcy – Polch / Erharting / Karlsdorf-Neuthard / Bräunlingen / Schwieberdingen / Nürnberg / Schwabach / München

Opis stanowiska pracy:
- naprawa samochodów ciężarowych lub osobowych – w zależności od doświadczenia
- wymiana części i płynów eksploatacyjnych
- diagnostyka
- elektromechanika
- naprawy bieżące i serwisowe

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodów osobowych bądź ciężarowych
- dobre podstawy języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
- stawka godzinowa od 12,00 – 13,00 € brutto + dieta 40-50,00€ netto dziennie
- mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
- zakwaterowanie
- dodatek urlopowy i świąteczny
- punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
- możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
- odzież roboczą
- płatny urlop od 24 dni w roku

(Data aktualizacji: niedziela, 23 czerwca 2019)