Oferty pracyMonter wentylacji i klimatyzacji
Monter wentylacji i klimatyzacji Linz (Austria)
Monter wentylacji i klimatyzacji Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 25 czerwca 2019, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Austria

Obowiązki:
- montaż wentylacji i klimatyzacji

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:
- umowę o pracę na austriackich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

(Data aktualizacji: wtorek, 25 czerwca 2019)