Oferty pracyHYDRAULIK- Holandia
HYDRAULIK- Holandia Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. Tilburg (Holandia)
HYDRAULIK- Holandia Agencja MULTIJOB Sp. z o.o. Tilburg (Holandia) Aplikuj Opublikowano 25 czerwca 2019, do końca 1 dzień

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o., jako agencja doradztwa personalnego,  od wielu lat wspieramy partnerów biznesowych w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska wysokiego i średniego  szczebla oraz stanowiska robotnicze  zarówno w Polsce, jak i za granicą. cert KRAZ 12048

Jako agencja doradztwa personalnego cert.KRAZ 12048 dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko

HYDRAULIKA

do montażu CO, wod-kan, klimatyzacji oraz wentylacji i demontażu starych instalacji

Opis stanowiska:
  • montaż instalacji CO;
  • naprawa instalacji centralnego ogrzewania;
  • montaż instalacji wodnokanalizacyjnej;
  • sprawdzanie poprawności instalacji;
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym;
wymagania:
    • kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
    • wykształcenie kierunkowe- mile widziane;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
    • prawo jazdy kategorii B - mile widziane
  • własny samochód- mile widziany
oferujemy:
  • stawkę od 13,00 €/h brutto,
  • pracę w stabilnym zespole ,
  • możliwość rozwoju w prestiżowej firmie
  • zatrudnienie na holenderskich warunkach

Agencja MULTIJOB Sp. z o.o.

Fałata 6 Opole

tel. 77/441-80-89

tel. 500-02-88-55

cert. KRAZ 12048

(Data aktualizacji: wtorek, 25 czerwca 2019)
inne

oferty pracodawcy

Kolonia (Niemcy)
Opublikowano 14 sierpnia 2019
Monachium (Niemcy)
Amsterdam (Holandia)