Oferty pracyPracownik Magazynu (SIMPD/08/18)
Pracownik Magazynu (SIMPD/08/18) Weegree Katowice (śląskie)
Pracownik Magazynu (SIMPD/08/18) Weegree Katowice (śląskie) Aplikuj Opublikowano 25 czerwca 2019, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Katowice, Osiedle Paderewskiego

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie farmaceutycznym na Osiedlu Paderewskiego w Katowicach.
  • Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem.
  • Pakowanie asortymentu hurtowni.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.
  • Prace magazynowo-porządkowe.

Wymagania:

  • Mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
  • Dobry wzrok (spostrzegawczość).
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność.
  • Niekaralność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w systemie zmianowym ( 11:00-19:00, 12:00-20:00, 14:00-22:00, 19:00-3:00)
  • Pracę od poniedziałku do piątku na cały etat
  • Możliwość rozwoju i awansu.

Dodatkowe informacje:

Praca od zaraz!

Kontakt telefoniczny: 668-620-176

(Data aktualizacji: wtorek, 25 czerwca 2019)
inne

oferty pracodawcy

Ruda Śląska (śląskie)
Opublikowano wczoraj
Katowice (śląskie)