Oferty pracySpawacz MAG 135 w automacie (stal węglowa) TUCHOM
Spawacz MAG 135 w automacie (stal węglowa) TUCHOM Tuchom (pomorskie)
Spawacz MAG 135 w automacie (stal węglowa) TUCHOM Tuchom (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 8 lipca 2019, do końca 1 dzień

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz MAG 135 w automacie (stal węglowa)

Miejsce pracy: TUCHOM

Obowiązki:
- przygotowanie elementu do spawania - sczepienie,
- spawanie elementów rurociągów do węzłów c.o. w pozycjach PA, PC. PE. zakres DN15 - DN125 grubość 2.0-3.9 mm, stal węglowa - spawanie drutem litym, średnica drutu 0,8 mm,
- spawanie półautomatycznie - w obrotniku,
- spawanie na podstawie dokumentacji technicznej, płaskiego rys. tech. 2D i/lub 3D.

Wymagania:
- doświadczenie w przemysłowym spawaniu stali węglowej,
- umiejętność spawania metodą MAG 135,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- uprawnienia spawalnicze,
- dokładność i precyzja pracy.

Nasz Klient oferuje:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- rozwój zawodowy, atrakcyjne szkolenia,
- możliwość zdobycia certyfikowanych uprawnień spawalniczych,
- rozbudowany pakiet benefitów (m.in. coroczne podwyżki, bezpłatna prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 8 lipca 2019)