Oferty pracySpecjalista ds. Sprzedaży z j.niemieckim
Specjalista ds. Sprzedaży z j.niemieckim Bytom (śląskie)
Specjalista ds. Sprzedaży z j.niemieckim Bytom (śląskie) Aplikuj Opublikowano 11 lipca 2019, do końca 9 dni

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. handlowych / Specjalista ds. sprzedaży, która odpowiedzialna będzie za sprzedaż samochodów osobowych różnych marek Klientom indywidualnym oraz osobowym fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą na terenie UE.

Oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2/C1
- doświadczenia handlowo/sprzedażowego (w branży automotive będzie dodatkowym atutem)
- wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i technicznych
- umiejętności negocjacji i łatwości nawiązywania kontaktów
- prawa jazdy kat. B
- znajomości obsługi komputera i pakietu Office
- orientacji na osiąganie celów i samodzielności w realizacji zadań

Zakres obowiązków:
- budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy
- pozyskiwanie nowych klientów
- negocjowanie umów i warunków handlowych
- realizacja planów sprzedażowych
-przygotowanie i nadzorowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą (FV)
- dbanie o dobry wizerunek firmy na rynku międzynarodowym
- analizowanie potencjału rynkowego w zakresie potrzeb nabywców
- stałe monitorowanie wyników sprzedaży i szans rynkowych
- tłumaczenie ofert na język klienta

Oferujemy:
- wynagrodzenie 5000 zł brutto
- atrakcyjny system premiowy
- umowa o pracę
- pełny etat
- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
- ubezpieczenie grupowe
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon oraz laptop)
- niezbędne szkolenia oraz możliwość awansu

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? APLIKUJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY!

Wyślij swoje CV przez portal PROFESJA.
Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 536275320.

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL”
Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:
Wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej
- Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji
- w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: @ pl)
- Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa
- szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl. org/pl/regulamin/

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

(Data aktualizacji: czwartek, 11 lipca 2019)