Oferty pracyOperator produkcji okolice Berlina Super Stawka ! Niemcy
Operator produkcji okolice Berlina Super Stawka ! Niemcy Berlin (Niemcy)
Operator produkcji okolice Berlina Super Stawka ! Niemcy Berlin (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 sierpnia 2019, do końca 3 dni

CPC Consulting Group Agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Agencja zatrudnienia- nr certyfikatu 8148

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Lokalizacja:  70 km od Berlina

Obowiązki:

  • ·       kompleksowa obsługa maszyn i urządzeń pakujących produkty spożywcze
  • ·       czuwanie nad pracą maszyn
  • ·       kontrola optyczna gotowych wyrobów

Wymagania:

  • ·       znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej)
  • ·       wykształcenie średnie techniczne, mile widziane o specjalności mechanicznej, elektrycznej, elektronicznej lub pokrewnej
  • ·       mile widziane doświadczenie zawodowe związane z obsługą maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnej
  • ·       gotowość na pracę w systemie zmianowym
  • ·       mile widziany własny samochód do wyjazdu
  • ·       motywacja i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Gwarantujemy:

  • ·       stawkę godzinową w wysokości 13,50 Euro brutto/godz.
  • ·       komfortowe zakwaterowanie, odpłatne 50,00 Euro m-c (kwota stała)
  • ·       pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo
  • ·       nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej
  • ·       płatny urlop wypoczynkowy
  • ·       oferujemy prowizję za każdego poleconego pracownika, zatrudnionego przez nas*

*(szczegóły po zatrudnieniu)

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować:

Wzór klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

(Data aktualizacji: wtorek, 13 sierpnia 2019)