Oferty pracyPraca dla kobiet bez doświadczenia! Nie chcesz jechać sama? Zabierz koleżankę!| Bonn/Kolonia | 1950€ - 2250€ brutto/miesiąc
Praca dla kobiet bez doświadczenia! Nie chcesz jechać sama? Zabierz koleżankę!| Bonn/Kolonia | 1950€ - 2250€ brutto/miesiąc Mondi Polska Bonn Kolonia (Niemcy)
Praca dla kobiet bez doświadczenia! Nie chcesz jechać sama? Zabierz koleżankę!| Bonn/Kolonia | 1950€ - 2250€ brutto/miesiąc Mondi Polska Bonn Kolonia (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 14 sierpnia 2019, do końca 1 dzień

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 55 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Praca dla kobiet bez doświadczenia! Nie chcesz jechać sama? Zabierz koleżankę!

Miejscowość: Bonn, Kolonia

Stawka: 1950€ - 2250€ brutto/miesiąc

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac domowych (gotowanie, robienie zakupów, pranie)
  • dbanie o czystość mieszkania
  • pomoc w opiece nad dziećmi (odbiór i zaprowadzanie do przedszkola/szkoły)
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego Pracodawcy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • podstawowej znajomości języka niemieckiego
  • gotowości do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec
  • rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków oraz odpowiedzialności
  • życzliwe i miłe usposobienie
  • prawo jazdy kat. B a także własne auto – mile widziane

W zamian za Twoje doświadczenie oraz zaangażowanie oferujemy:

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
  • podatki odprowadzane w Niemczech

Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto.

tel: +48 500 456 300
Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

(Data aktualizacji: środa, 14 sierpnia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Bernau Bei Berlin (Niemcy)
Opublikowano 17 października 2019
Plößberg (Niemcy)
Opublikowano 15 października 2019