Oferty pracyLAKIERNIK PROSZKOWY (AUSTRIA)
LAKIERNIK PROSZKOWY (AUSTRIA) Vorarlberg (Austria)
LAKIERNIK PROSZKOWY (AUSTRIA) Vorarlberg (Austria) Aplikuj Opublikowano 6 września 2019, do końca 1 dzień

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy proszkowy

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- przygotowanie powierzchni do malowania;
- malowanie elementów metalowych;
- kontrola gotowych elementów;

- obsługa urządzeń do malowania proszkowego.

Wymagania:

- komunikatywny niemiecki (warunek konieczny),
- kierunkowe wykształcenie.

Oferujemy:
- Austriacka umowę o pracę.

- Płatne urlopy, premie świąteczne, 13 oraz 14 pensja.

- Ubezpieczenie.

- Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

- Bezpłatne ubranie robocze.

- Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Wyślij CV lub dzwoń!

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

(Data aktualizacji: piątek, 6 września 2019)