Oferty pracyELEKTRYK - MONTER SZAF STEROWNICZYCH (LINZ)
ELEKTRYK - MONTER SZAF STEROWNICZYCH (LINZ) Linz (Austria)
ELEKTRYK - MONTER SZAF STEROWNICZYCH (LINZ) Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 10 września 2019, do końca 1 dzień

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

ELEKTRYK-MONTER SZAF STEROWNICZYCH

kraj: Austria

Jeżeli szukasz stabilizacji i dobrych warunków pracy zgodnych z austriackim stylem zarządzania, to znak że ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

- serwis i montaż szaf sterowniczych

- konserwacja i naprawa urządzeń.

Od Ciebie oczekujemy:

- doświadczenia w zawodzie elektryka,

- doświadczenie w montażu szaf sterowniczych

- znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),

Co oferujemy?

- Austriacka umowę o pracę.

- Płatne urlopy, premie świąteczne, 13 oraz 14 pensja.

- Ubezpieczenie.

- Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.

- Bezpłatne ubranie robocze.

- Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

Zainteresowany ?

Wyślij CV lub dzwoń!

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

(Data aktualizacji: wtorek, 10 września 2019)