Oferty pracyRecepcjonistka - praca blisko polskiej granicy!
Recepcjonistka - praca blisko polskiej granicy! Spreewald (Niemcy)
Recepcjonistka - praca blisko polskiej granicy! Spreewald (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 września 2019, do końca 1 dzień

Firma QUICKJOBS dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie, z niemiecką umową o pracę (umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą - nie przez agencję!)

- pracę ok 90 km od polskiej granicy w przytulnym hotelu

- bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach

- zwrot kosztu dojazdu do pracy

Oczekujemy:

- dobrej znajomości języka niemieckiego

- rzetelności i sumienności

- doświadczenia w branży hotelarkiej - mile widziane

Zakres obowiązków:

- check in i check out

- obsługa systemu rezerwacyjnego

- obsługa linii telefonicznej

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, to wyślij swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

(Data aktualizacji: środa, 11 września 2019)