Oferty pracyPOMOCNIK nr Ref.: PP/1554
POMOCNIK nr Ref.: PP/1554 Röttenbach (Niemcy)
POMOCNIK nr Ref.: PP/1554 Röttenbach (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 września 2019, do końca 1 dzień

PersonalPilot (Nr KRAZ 15273) jest międzynarodową firmą świadczącą usługi rekrutacyjne i outsourcingu HR dla zagranicznych pracodawców.

Oferujemy zatrudnienie w zagranicznych firmach, w oparciu o umowę

o pracę obowiązującą danym kraju wraz z ubezpieczeniem oraz świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego zagranicznego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik

Nr ref.: PP/1554

Miejsce pracy: Niemcy, Röttenbach

Zakres obowiązków:

  • pakowanie i kompletacja zamówień
  • praca ze skanerem

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2)
  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane

Zapewniamy:

  • umowa o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,18 euro brutto/h + 20 euro netto diety za każdy przepracowany dzień + 30 euro netto diety za każdy przepracowany tydzień
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora
  • respektowane prawo do urlopu

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 122 100 221

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).Administratorem danych jest Personal Pilot sp. z o.o. z siedzibą w Węgrzcach (32-086), ul. Warszawska 15. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 września 2019)