Oferty pracyOperator maszyn CNC (m/k)
Operator maszyn CNC (m/k) Tuchom (pomorskie)
Operator maszyn CNC (m/k) Tuchom (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 7 października 2019, do końca 1 dzień

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn CNC (m/k)

Miejsce pracy: Tuchom

Obowiązki:

- programowanie obrabiarek CNC,
- odpowiedni dobór parametrów i narzędzi,
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
- kontrola jakości.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie zawodowe / techniczne,
- podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn CNC,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
- kursy z programowania i obsługi maszyn CNC będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę ciekawą i rozwojową,
- możliwość wykorzystania dobytej wiedzy i umiejętności w praktyce,
- benefity dla pracowników oraz ich rodzin.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 7 października 2019)