Oferty pracyMechanik maszyn rolniczych / Ślusarz (Niemcy)
Mechanik maszyn rolniczych / Ślusarz (Niemcy) Gütersloh (Niemcy)
Mechanik maszyn rolniczych / Ślusarz (Niemcy) Gütersloh (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 9 października 2019, do końca 4 dni

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik maszyn rolniczych / Ślusarz

miejsce pracy: Gütersloh, Niemcy

Obowiązki:

- prace ślusarskie,
- naprawa mechanicznych i hydraulicznych części maszyn,

- konserwacja i serwis pojazdów.

Wymagania:

- mile widziana umiejętność spawania,

- znajomość zagadnień branżowych,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę.
- Ubezpieczenie.
- Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 100% kosztów wynajmu.
- Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.
- Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
- Bezpłatne ubranie robocze.
- Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV lub dzwoń!

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

(Data aktualizacji: środa, 9 października 2019)