Oferty pracyPraca biurowa dla każdego!
Praca biurowa dla każdego! Kielce (świętokrzyskie)
Praca biurowa dla każdego! Kielce (świętokrzyskie) Aplikuj Opublikowano 10 października 2019, do końca 5 dni

Firma outsourcingowa poszukuje pracowników na stanowisko:
Konsultant telefoniczny
Oferta niesprzedażowa

Wymagania:
-pozytywne nastawienie
-minimum 25 h przepracowanych w tygodniu
-ukończone 16 lat
-2 soboty w miesiącu
-NIE wymagamy doświadczenia
-zatrudniamy na min 2 miesiące

Zakres obowiązków:
-umawianie Klientów na darmowe spotkania (krótkie 3-4 min rozmowy)

Oferujemy:
-dwudniowe szkolenie
-elastyczny grafik ustalany z tygodnia na tydzień

-za polecenie osoby do pracy PREMIA w wysokości +100 zł
-umowę zlecenie
-gwarantowane 12,70 zł/h NETTO jako podstawa + atrakcyjne premie
-premię w postaci nagród rzeczowych
-możliwość awansu i rozwoju

-przyjazną atmosferę

Wysłanie CV oznacza akceptację regulaminu przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji.

(Data aktualizacji: czwartek, 10 października 2019)