Oferty pracyPracownik magazynu (KNM/09/19)
Pracownik magazynu (KNM/09/19) Weegree Chorzów (śląskie)
Aplikuj 30 października 2019, do końca 1 dzień
Pracownik magazynu (KNM/09/19) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 30 października 2019, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Chorzów Niedźwiedziniec

Opis stanowiska:

  • Praca w magazynie z jogurtami, w mikroklimacie (4°C- 6°C)
  • Kompletacja zamówień przy użyciu terminali głosowych z wykorzystaniem wózków jezdniowych unoszących.
  • Zliczanie i porządkowanie towaru.

Wymagania:

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna (może być nieaktualna).
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty (10-18,12-20,20-4)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem/ wózkami jezdniowymi.
  • Sumienność, zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Podstawę + dodatki.
  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Możliwość rozwoju i awansu.

Dodatkowe informacje:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz!
  • Nie wymagamy doświadczenia w pracy magazynowej.
  • Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668-620-176

(Data aktualizacji: środa, 30 października 2019)
inne

oferty pracodawcy

Liege (Belgia)
Opublikowano 12 grudnia 2019
Poznań (wielkopolskie)
Opublikowano 11 grudnia 2019
Mysłowice (śląskie)