Oferty pracyOpiekun medyczny/ Sanitariusz
Opiekun medyczny/ Sanitariusz Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)
Opiekun medyczny/ Sanitariusz Konstancin-Jeziorna (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 6 listopada 2019, do końca 1 dzień

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekunów medycznych / Sanitariusz

Miejsce pracy: Konstancin - Jeziorna

woj. mazowieckie

 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • zdobywanie nowych doświadczeń,
  • miłą i przyjazną atmosferę.

 Niezbędne:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • silna orientacja na Pacjenta, empatia,
  • sumienność, życzliwość,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy.

 Zakres obowiązków:

  • udzielanie pomocy personelowi szpitalnemu w pielęgnowaniu pacjentów,
  • udzielanie pomocy pacjentom w czynnościach dnia codziennego i w przemieszczaniu,
  • udzielanie pomocy personelowi szpitalnemu przy transporcie pacjentów oraz w  czasie wykonywanych badań diagnostycznych, konsultacji i zabiegów itp.,
  • czuwanie nad bezpieczeństwem pacjentów i personelu medycznego
  • utrzymanie w czystości i porządku wyznaczonych pomieszczeń szpitalnych,
  • towarzyszenie pacjentom w czasie spacerów oraz inne czynności wynikające z potrzeb personelu medycznego i pacjentów.

 Mile widziane:

doświadczenie w zawodzie opiekuna medycznego.

(Data aktualizacji: środa, 6 listopada 2019)