Oferty pracy Operator Wózka Widłowego. 3500 zł brutto. 8:00-16:00.
Operator Wózka Widłowego. 3500 zł brutto. 8:00-16:00. Pruszków, Brwinów, Moszna Parcele, Błonie, (mazowieckie)
Operator Wózka Widłowego. 3500 zł brutto. 8:00-16:00. Pruszków, Brwinów, Moszna Parcele, Błonie, (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 8 listopada 2019, do końca 3 dni

Szukasz stabilnej pracy, w której twój wkład w wykonywane obowiązki i zaangażowanie są dodatkowo premiowane? Pracy w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Chcesz być częścią zgranego zespołu osób i współtworzyć unikalną atmosferę pracy, do której przychodzi się z uśmiechem?
Nasz Klient to międzynarodowa, działająca od ponad 12 lat na rynku polskim firma oferująca kosmetyki i chemię gospodarczą.

Szukamy osób, które z nową energią dołączą do nas na stanowisko:
OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja : Pruszków, ul. 3 Maja 8

Jakie zadania czekają Cię na tym stanowisku?

  • Codzienna praca z wózkiem widłowym (wysoki skład),
  • Gospodarowanie zasobami magazynowymi w magazynie,
  • Kontrolowanie towarów w czasie dostaw,
  • Pomoc przy rozładunku i załadunku towaru,
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • Doświadczenie w pracy na wysokim składzie.

Co zyskujesz podejmując z nami współpracę?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, następnie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii (od 400 do 800 zł brutto),
  • Stawkę podstawową 18 zł brutto/h,
  • Pracę w rozwijającej się firmie i przyjaznym środowisku.

Szukasz pracy? Wyślij do nas swoje CV!
Biuro rekrutacji:
ul. Aleje Jerozolimskie 200, Warszawa
Pn.-pt. 8:00-16:00

AWG SP. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej
nr 10052.

Proszę o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pk;

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji;

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata;

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;

Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;

Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

(Data aktualizacji: piątek, 8 listopada 2019)