Oferty pracyELEKTRYK przemysłowy- praca na terenie NIEMIEC
ELEKTRYK przemysłowy- praca na terenie NIEMIEC Lipsk (Niemcy)
ELEKTRYK przemysłowy- praca na terenie NIEMIEC Lipsk (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 listopada 2019, do końca 1 dzień

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnimstażem, zatrudniający pracowników naterenie Niemiec i Austrii. Gwarantującyumowę o pracę i dostęp do wszelkichświadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY
kraj: Niemcy Lipsk

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków elektryka:

- budowa

- montaż,

- instalacja.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie,

- komunikatywny niemiecki (warunek konieczny),

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę.
- Ubezpieczenie.
- Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.
- Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.
- Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
- Bezpłatne ubranie robocze.
- Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej

Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres email

lub dzwoń pod numery tel.: +48 713666081

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia

(Data aktualizacji: wtorek, 12 listopada 2019)