Oferty pracyLAKIERNIK PROSZKOWY niemiecka umowa
LAKIERNIK PROSZKOWY niemiecka umowa Rietberg (Niemcy)
LAKIERNIK PROSZKOWY niemiecka umowa Rietberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 13 listopada 2019, do końca 1 dzień

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Lakiernik przemysłowy proszkowy

Miejsce pracy: Rietberg, Niemcy

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie części do lakierowania,

- lakierowanie proszkowe komponentów metalowych,

- obsługa przenośników i systemów aplikacyjnych.

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

- komunikatywny niemiecki (warunek konieczny),
- mile  widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie.

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę.

- Ubezpieczenie.

- Mieszkanie w dogodnej  lokalizacji z pokryciem 60%  kosztów wynajmu.

- Płatne urlopy, premie świąteczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.

- Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

- Bezpłatne ubranie robocze.

- Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

Zainteresowany ?

Wyślij CV lub dzwoń

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

(Data aktualizacji: środa, 13 listopada 2019)