Oferty pracySpecjalista ds Marketingu Internetowego (SC 10/19)
Specjalista ds Marketingu Internetowego (SC 10/19) Weegree Opole (opolskie)
Specjalista ds Marketingu Internetowego (SC 10/19) Weegree Opole (opolskie) Aplikuj Opublikowano 18 listopada 2019, do końca 1 dzień

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Obsługa kampanii rekrutacyjnych Paid Social (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Tworzenie contentu i obsługa firmowych kanałów Social Media.
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii w celu poprawy KPI.
  • Analiza statystyk oraz cykliczne raportowanie efektywności podejmowanych działań.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu działań marketingowych online.
  • Znajomością zasad marketingu internetowego ze szczególnym uwzględnieniem Facebook Ads.
  • Lekkie pióro, nienaganna stylistyka oraz ortografia.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i organizacji czasu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i inicjatywa w działaniu.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premie).
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.
  • Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, okulus, kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura.
  • Korzystanie z usług profesjonalnego fizjoterapeuty.
  • Możliwość pobytu w Weegree House Karpacz – domu, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków!!!
  • Dodatek do pensji za dojeżdżanie do pracy rowerem!
  • Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! - http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

Cenimy różnorodność- zachęcamy do aplikowania osoby w różnym wieku, z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz studentów!

Dodatkowe informacje:

  • tel:  +48 539 549 417

(Data aktualizacji: poniedziałek, 18 listopada 2019)
inne

oferty pracodawcy

Libin (Belgia)
Opublikowano wczoraj
Duisburg (Niemcy)
Opublikowano 16 września 2020