Oferty pracyGrafik komputerowy 0 firma kosmetyczna
Grafik komputerowy 0 firma kosmetyczna Wrocław (dolnośląskie)
Grafik komputerowy 0 firma kosmetyczna Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 2 grudnia 2019, do końca 7 dni

Jesteśmy aktywnie rozwijającą się firmą kosmetyczną, która działa na ponad 70 rynków. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko grafik komputerowy.

Miejsce pracy: Wrocław

Prosimy nie wysyłać ofert pracy zdalnej.

Twoje zadania:

  •    Tworzenie materiałów reklamowych (banerów, katalogów, ulotek),
  •    Przygotowywanie materiałów do druku,
  •    Projektowanie grafik na potrzeby mediów społecznościowych,
  •    Korekta gotowych materiałów.

Nasze wymagania:

  • Znajomość programów graficznych,
  • Znajomość j. rosyjskiego, j. angielskiego,
  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów graficznych,
  • Dobra organizacja pracy, kreatywność, punktualność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon),
  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole,
  • Przestrzeń do uczenia się i nabywania nowych umiejętności oraz wykazania się kreatywnością i pomysłowością.

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

W odpowiedzi na ogłoszenie, prosimy o przesłanie CV (format PDF) wraz ze zdjęciem i klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji:

Mile widziane portfolio i list motywacyjny.

Informujemy ponadto, że skontaktujemy się wyłącznie wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 grudnia 2019)