Oferty pracyPRACA W NIEMCZECH BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - WYJAZD JESZCZE PRZED ŚWIĘTAMI!
PRACA W NIEMCZECH BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - WYJAZD JESZCZE PRZED ŚWIĘTAMI! ImpactJob Niemcy (Niemcy)
PRACA W NIEMCZECH BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO - WYJAZD JESZCZE PRZED ŚWIĘTAMI! ImpactJob Niemcy (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 2 grudnia 2019, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER/KA BEZ ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie i skanowanie towarów
  • Pakowanie
  • Zbieranie zamówień
  • Przyjmowanie zwrotów
  • Rozkładanie towarów na regały
  • Etykietowanie

WYMAGANIA:

  • Sprawność fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Dyspozycyjność do pracy w okresie świątecznym (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy na zmianę nocną

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe lub sezonowe zatrudnienie w renomowanych niemieckich magazynach
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (9,96 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 grudnia 2019)
inne

oferty pracodawcy

Horb (Niemcy)
Opublikowano 29 maja 2020
Bilbis (Niemcy)
Niemcy (Niemcy)