Oferty pracyPRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY W DZIALE WINDYKACJI
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY W DZIALE WINDYKACJI Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała (śląskie)
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY W DZIALE WINDYKACJI Profi Credit Polska S.A. Bielsko-Biała (śląskie) Aplikuj Opublikowano 2 grudnia 2019, do końca 1 dzień

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

 Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

aktualnie poszukujemy:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY W DZIALE WINDYKACJI

miejsce pracy: ul.Browarna 2, Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji sądowej
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Kontrola procesów windykacyjnych

WYMAGANIA:

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja miejsca i czasu pracy
  • Rzetelność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność ubsługi MS Office (głównie MS Word, Excel)
  • Mile widziane wykształcenie administracyjne lub prawnicze

FIRMA OFERUJE:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Realną szansę zdobycia doświadczenia w strukturach stabilnej, międzynarodowej spółki finansowej
  • On-boarding i Indywidualną Ścieżkę Kariery
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

UWAGI DOTYCZĄCE APLIKOWANIA:

Jeśli chcesz, abyśmy rozważyli Twoją kandydaturę, nie zapomnij wpisać w CV obowiązującej klauzuli zgody

(wzór znajdziesz poniżej)

Aplikuj, klikając w przycisk aplikowania lub przesyłając życiorys na niżej podany link:

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej.

Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/ Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na naszej stronie.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

(Data aktualizacji: poniedziałek, 2 grudnia 2019)