Oferty pracySpecjalista
Specjalista Warszawa (mazowieckie)
Specjalista Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 3 grudnia 2019, do końca 1 dzień

Opis stanowiska:

    kompleksowa obsługa klientów firmy w tym m.in.: doradztwo, kontakt telefoniczny oraz mailowy
    sporządzanie raportów miesięcznych,
    weryfikacja zamówień, wprowadzanie do systemu
    budowanie długotrwałych pozytywnych relacji ze stałymi klientami
    kontakt z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w ramach pełnionych obowiązków
    wysoka efektywność pracy w zakresie profesjonalnej obsługi klienta

Wymagania:

    bardzo dobra znajomość j.angielskiego LUB rosyjskiego
    znajomość pakietu MS OFFICE
    wysoka kultura osobista oraz otwartość i komunikatywność
    umiejętność pracy w zespole
    bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz orientacja na osiąganie celów

Oferujemy:

    atrakcyjne zarobki, 4000-7500 netto oraz premie
    szkolenia przygotowujące do pracy
    prywatną opiekę medyczną, Kartę MultiSport, kartę lunchową
    pracę w zgranym, młodym i kreatywnym zespole
    międzynarodowe środowisko dające możliwość używania języków obcych
    praca na pełny etat od pn- pt w godzinach 8:00 - 16:00/ 9:00-17:00
    spotkania integracyjne
    nowoczesne biuro z chill-out zone (Play Station, piłkarzyki)

Proszę o wysłanie CV, mile widziany list motywacyjny, z racji trwania rekrutacji, będę odpowiadał według kolejności nadsyłania maili.

(Data aktualizacji: wtorek, 3 grudnia 2019)