Oferty pracyPracownik fizyczny (LPFC/06/18)
Pracownik fizyczny (LPFC/06/18) Weegree Chorzów (śląskie)
Pracownik fizyczny (LPFC/06/18) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2020, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Praca w hurtowni opon.
  • Podział opon wg rodzaju, rozmiaru i modelu.
  • Układanie towaru na palety.
  • Ręczny załadunek i rozładunek samochodów.
  • Przygotowywanie wysyłek.

Wymagania:

  • Siła fizyczna.
  • Niekaralność.
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność i punktualność.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Zdobycie cennego doświadczenia.
  • Pracę w systemie zmianowym.
  • Możliwość wyrobienia nadgodzin.

Dodatkowe informacje:

  • Praca od zaraz.
  • Nie wymagamy doświadczenia.
  • Kontakt telefoniczny:

Aleksandra

668 620 176

(Data aktualizacji: czwartek, 9 stycznia 2020)
inne

oferty pracodawcy

Neuville-sur-Seine (Francja)
Opublikowano wczoraj
Belgia (Belgia)
Anröchte (Niemcy)
Opublikowano 26 marca 2024