Oferty pracyPRACA PRZY UPRAWIE KWIATÓW I UKŁADANIU STROIKÓW
PRACA PRZY UPRAWIE KWIATÓW I UKŁADANIU STROIKÓW Agencja pracy Cosmoworker Okolice Zwolle (Holandia)
PRACA PRZY UPRAWIE KWIATÓW I UKŁADANIU STROIKÓW Agencja pracy Cosmoworker Okolice Zwolle (Holandia) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Praca długoterminowa.
Stawka 9,82€.
Przyjemna, czysta, stała praca przy uprawie kwiatów szklarniowych i tworzeniu stroików.
40 godzin pracy z możliwością nadgodzin
Wymagana dokładność i zdolności manualne.
Panie przodem!

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • zróżnicowane prace szklarniowe przy uprawie kwiatów szklarniowych,
  • tworzeni stroików z różnych kwiatów doniczkowych sadzonych w różnych pudełkach, kubełkach lub wiaderkach na podstawie wzoru,
  • praca przy stołach.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu bukietów lub stroików,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą,
  • dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy,
  • samodyscyplina i motywacja,
  • bardziej niż mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 9,82 € brutto za godzinę pracy
  • możliwość pracy w długim okresie czasu,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania: 95,00 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 23,60 € za tydzień.