Oferty pracyKucharz, Niemcy
Kucharz, Niemcy Oberwiesenthal (Niemcy)
Kucharz, Niemcy Oberwiesenthal (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla kucharzy. Lokalizacja: Oberwiesenthal (55 km od Chemnitz, 140 km od Drezna).

Zakres obowiązków: przygotowywanie bufetu na śniadania, obiady i kolacje.

Wymagania:

- wykształcenie w zawodzie kucharza;

- doświadczenie w zawodowe;

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;

- stawka 13 euro brutto/h;

- dieta 24 euro za każdy przepracowany dzień;

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;

- pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

(Data aktualizacji: sobota, 11 stycznia 2020)