Oferty pracyOperator żurawia wieżowego
Operator żurawia wieżowego Linz (Austria)
Operator żurawia wieżowego Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 13 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Operator żurawia wieżowego

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- dysponujemy pracą dla operatorów żurawi wieżowych wszystkich typów i wielkości; zarówno tych sterowanych z dołu jaki i z góry

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi żurawi wieżowych
- doświadczenie na wymienionym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- umowę o prace na warunkach austriackich
- długoterminowe zatrudnienie
- wynagrodzenie od €14,19 brutto/h
- diety w wysokości € 26,40 netto na dzień roboczy
- wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13, 14 pensja)
- pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 stycznia 2020)