Oferty pracyZastępca Kierownika
Zastępca Kierownika Dino Polska S.A. Włocławek Południe (ul. Jasna), Tupadły, Tuchola, Tłuchowo (kujawsko-pomorskie)
Zastępca Kierownika Dino Polska S.A. Włocławek Południe (ul. Jasna), Tupadły, Tuchola, Tłuchowo (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 13 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

ZASTĘPCA KIEROWNIKA

POSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓW

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Zapewnienie funkcjonowania marketu pod nieobecność Kierownika
  • Zarządzanie asortymentem marketu
  • Prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
  • Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:

  • Znajomość specyfiki handlu detalicznego
  • Umiejętność skutecznego planowania
  • Komunikatywność oraz kreatywność
  • Umiejętność zarządzania zespołem

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 13 stycznia 2020)
inne

oferty pracodawcy

Dzierzgoń, Lębork I Okolice, Łeba (pomorskie)
Opublikowano dzisiaj
Jastrowie (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj
Łobez (zachodniopomorskie)