Oferty pracyPracownik robót ziemnych
Pracownik robót ziemnych Linz (Austria)
Pracownik robót ziemnych Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 14 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik robót ziemnych

Miejsce pracy: Austria - Feldkirch

Zakres obowiązków:
- prace przy budowie dróg i wokół nowopowstających budynków
- tworzenie tras do przeprowadzania rur
- roboty melioracyjne
- tworzenie stabilizacji nasypów
- osadzanie studzienek

Wymagania:
- doświadczenie na wymienionym stanowisku
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnych
- mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
- umowę o prace na warunkach austriackich
- długoterminowe zatrudnienie
- wynagrodzenie: € 14,68 brutto/h
- diety w wysokości € 26,40 netto na dzień roboczy
- wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13, 14 pensja)
- pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

(Data aktualizacji: wtorek, 14 stycznia 2020)