Oferty pracyMalarz
Malarz Linz (Austria)
Malarz Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 15 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego partnera, poszukuje pracowników na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
- malowanie elewacji
- malowanie mieszkań

Wymagamy:
- komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego
- doświadczenia na w/w stanowiskach
- posiadania podstawowych narzędzi wykorzystywanych w pracy
- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)
- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu malarz lub dyplom czeladnika/mistrza w tym zawodzie

Oferujemy:
- zatrudnienie na austriackich warunkach
- pełny pakiet socjalny
- zakwaterowanie

(Data aktualizacji: środa, 15 stycznia 2020)