Oferty pracyOpiekun Klientów Kluczowych - Polska Zachodnia
Opiekun Klientów Kluczowych - Polska Zachodnia Poznań (wielkopolskie)
Opiekun Klientów Kluczowych - Polska Zachodnia Poznań (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 15 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Dla naszego klienta, firmy która od 25 lat zajmuje się produkcją systemów informatycznych dla laboratoriów diagnostycznych, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Opiekun Klientów Kluczowych

Polska Zachodnia

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Pełen etat;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Pakiet benefitów;

• Pracę w terenie lub zdalnie.

Wymagamy:

• Doświadczenia w sprzedaży i negocjacjach w branży medycznej;

• Prawa jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów.

• Preferowane wykształcenie kierunkowe (analityka medyczna bądź pokrewne kierunki);

Obowiązki:

• Praca z Klientami branży medycznej na terenie województw: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie,

• Doradztwo w zakresie oferowanych narzędzi IT,

• Rozwijanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,

• Aktywne pozyskiwanie potencjalnych klientów,

• Przygotowywanie ofert dla Klientów.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły - APLIKUJ!

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

• wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej

• Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji

• w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod[at]irkl.pl)

• Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa

• szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

(Data aktualizacji: środa, 15 stycznia 2020)