Oferty pracyMagazynier
Magazynier Mondi Pro Kraków (małopolskie)
Magazynier Mondi Pro Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 15 stycznia 2020, do końca 1 dzień

MONDI  PRO  SP.  Z  O. O.  jest  jednostką  wyspecjalizowaną Mondi Polska wchodzącą w skład  niemieckiej grupy kapitałowej MONDI GmbH.  Lata  doświadczeń,  zdobyta  wiedza  i  umiejętności,  pozwoliły  na  zajęcie  się  w najszerszym  zakresie  rekrutacją  stałą  pracowników,  przenosząc  wszystkie  dobre  wzorce  całej  grupy,  na  codzienną  działalność MONDI PRO.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi Polska danych osobowych (pliki do pobrania): Obowiązek informacyjny oraz Przykładowa zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Aktualnie  wychodząc  naprzeciw  potrzebom  personalnym  naszego  Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej  z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Kraków (południowa część miasta)

Twoje zadania:

  • Obsługa magazynu (kompletowanie zamówień, przyjmowanie i wydawanie towaru)
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami oraz dostawcami firmy
  • Obsługa wózka widłowego
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej w systemie komputerowym (WZ, PZ, itd.)
  • Usuwanie drobnych usterek mechanicznych w urządzeniach magazynowych

Nasz Klient przygotował dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie umowę o pracę
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z premiami
  • Pracę w stałych godzinach (pon - pt, 8-16)
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

Wyślij do nas swoje CV jeśli:

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenie w pracy na magazynie
  • Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy
  • Potrafisz zorganizować sobie pracę i dbasz o powierzone mienie
  • Jesteś osobą komunikatywną, lubiąca kontakt z ludźmi
  • Posiadasz wykształcenie średnie

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim klikając przycisk Aplikuj

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

(Data aktualizacji: środa, 15 stycznia 2020)