Oferty pracyProgramista CNC
Programista CNC Linz (Austria)
Programista CNC Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 16 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Programista CNC

Miejsce pracy: Austria - Kapfenberg

Zakres obowiązków:
- programowanie w systemie sterowania Sinumerik 840D
- toczenie elementów przy użyciu obrabiarek numerycznych
- wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej

Wymagania:
- umiejętność programowania w systemie sterowania Sinumerik 840D
- wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane zawody operator CNC, Tokarz, Frezer)
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- umowę o prace na warunkach austriackich
- wynagrodzenie od €13,20 brutto/h
- diety w wysokości € 26,40 netto na dzień roboczy
- wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe
- pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

(Data aktualizacji: czwartek, 16 stycznia 2020)