Oferty pracyPracownik biurowy/Rekruter
Pracownik biurowy/Rekruter Racibórz (śląskie)
Pracownik biurowy/Rekruter Racibórz (śląskie) Aplikuj Opublikowano 16 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Firma EURO LABORA (nr certyfikatu 14601) zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej przyjmie do swojego biura w Raciborzu osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy/Rekruter

Miejsce pracy: Racibórz

Zakres obowiązków:
- umawianie kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne
- prace administracyjne
- wstępna selekcja nadesłanych aplikacji i kontakt z wybranymi Kandydatami
- wspieranie pracy konsultantów ds. rekrutacji w ramach realizowanych projektów

Wymagania:
- znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu dobrym
- motywacja i zaangażowanie
- bardzo dobra obsługa komputera, Word, Excel, Outlook
- bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładności oraz rzetelność

Oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w agencji pośrednictwa pracy
- prace w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym, dynamicznym zespole

(Data aktualizacji: czwartek, 16 stycznia 2020)