Oferty pracyKierowca kat. C
Kierowca kat. C Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Aalter (Belgia)
Kierowca kat. C Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Aalter (Belgia) Aplikuj Opublikowano 16 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - firmy metalurgicznej zajmującej się produkcją drutu zbrojeniowego  - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Kierowca kat.C

Miejsce pracy: Aalter, Belgia

 Opis stanowiska:

  • Podstawianie aut ciężarowych pod rampę ładunkową
  • Załadunek i rozładunek aut
  • Wypełnianie dokumentów przewowozych

 Wymagania:

  • Umiejętność podstawiania aut pod rampę załadunkową
  • Prawo jazdy kat C
  • Znajomość języka angielskiego B2

 Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach.
  • stawkę: 14,73 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4300 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2300 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto)pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo.
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy.
  • płatne święta.
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Dodatkowe informacje:

Polub nas na facebooku:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 786 865 894.

(Data aktualizacji: czwartek, 16 stycznia 2020)