Oferty pracyKucharz Holandia
Kucharz Holandia Amsterdam (Holandia)
Kucharz Holandia Amsterdam (Holandia) Aplikuj Opublikowano 18 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

możliwość podjęcia pracy od zaraz

Miejsce pracy: Holandia - okolice miasta Ommeren - 4 gwiazdkowy hotel

Wymagania

  • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wymagane doświadczenie

Obowiązki:

- przygotowywanie dań z menu

Oferujemy:
- wynagrodzenie 2000 € Brutto miesięcznie + możliwość wypracowywania nadgodzin
- umowę o pracę na warunkach holenderskich
- zwrot kosztów podróży do pracy
- możliwe zakwaterowanie  (zdjęcie w załączniku)

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Kucharz Holandia"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

(Data aktualizacji: sobota, 18 stycznia 2020)