Oferty pracyDekarz
Dekarz Linz (Austria)
Dekarz Linz (Austria) Aplikuj Opublikowano 20 stycznia 2020, do końca 1 dzień

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
Poszukujemy dekarzy, w zależności od twojego doświadczenia, w zakresie:
- konstrukcja więźb dachowych
- montaż i wykonywanie elementów z blachy dachówkowej
- pokrycia dachówka tradycyjną
- dachy płaskie i spadziste
- pomocnik dekarza

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie w konkretnym kierunku dekarskim
- znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- umowę o prace na warunkach austriackich
- długoterminowe zatrudnienie
- wynagrodzenie od €12,09 do €14,19 brutto/h
- diety w wysokości € 26,40 netto na dzień roboczy
- wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13, 14 pensja)
- pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

(Data aktualizacji: poniedziałek, 20 stycznia 2020)